0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени договори памучна перница за тело за дишење на плик грозје 20 x54

Единствени договори памучна перница за тело за дишење на плик грозје 20 x54

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите капаци за долга перница од памук се дизајнирани за секојдневна употреба, но сепак дава чувство на луксузни хотелски постелнини. Нашите кутии за перници за возрасни се направени од 100% памук за удобен и подмладувачки сон. Овие едноставни и меки памучни перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да не бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Коверзот за покривање и чувајте ја перницата чиста и на место. Лесно за инсталирање и замена, нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Достапна големина : тело : 20 "x48 "/ 51x122cm (w x l); Тело : 20 "x54 "/ 51x140cm (w x l); Тело : 20 "x60 "/ 51x152cm (w x l); Тело : 20 "x72 "/ 51x183cm (w x l). Добар материјал што се држи до повторено миење и не згаснува. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува валјак, топло железо по потреба. Тие стануваат уште помеки по секое миење. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Единствени договори памучна перница за тело за дишење на плик грозје 20 "x54" пакет вклучуваат : 1 x памучен перница за тело (само случаи, не содржи перница.). 100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен. Обезбедете меко чувство на рака, удобно дишење, сигурна сила и уреден изглед. Совршено за пердуви од пердуви и кој било друг вид перница, што можете да ја користите во сите сезони. Затворање на пликови. Неутрални и минималистички стилови можат да ги уживаат буквално сите. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

За производот

Избор на клиент