0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија Каки 20 60

Уникатни поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија Каки 20 60

DEN 205.60
Достапно за нарачка

Достапност

Направено од сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Без разлика дали сте во кревет или на каучот, тоа е совршено за грицкање. Измијте со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија Каки 20 "x 60" изработена од 100% полиестер сатенска свилена ткаенина. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 1 парчиња перници за тело, перница не вклучува.

За производот

Избор на клиент