0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стрелката со затегнување на затегнување изгубена камо xD

Стрелката со затегнување на затегнување изгубена камо xD

DEN 1599.84
Достапно за нарачка

Достапност

Патентираниот систем за прилагодување на правата на правата на Coldspot ви овозможува да го преместите трепет на вашиот лак, практично да го елиминирате вртежниот вртежен момент на лак! Querspot Quivers 5 Arrow Lost Camo XD : Поставете цврсто и се толку лесни што дури и нема да забележите дека се на лакот. Системот за стрела со брза цртање ја става стрелката близу до рака за втор истрел. Супер тивка изведба; Идеално за блиски снимки. Дејствуваат како стабилизатори за поточно снимање. Држете ги стрелките тесни, елиминирајќи ги изгубените или испуштените стрели.

За производот

Избор на клиент