0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лента за завиткување на подароци за време на празник, зелена коска, .625 ”25 '

Лента за завиткување на подароци за време на празник, зелена коска, .625 ”25 '

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Зачинете го вашиот подарок завиткувајќи се со лента за завиткување на подароците за време на празникот. Оваа зелена лента со houndstooth е совршен додаток за завиткување на подароци. Можете да користите како да направите лакови за подароци или декорација околу домот за да донесете некое расположиво расположение во вашиот дом. Користете со хартија за завиткување за завиткување на подароци од традиционален стил или користете ја за да ги додадете завршните допири во торба за подароци. Богатата зелена боја на лентата додава празничен поп боја на завиткување на вашиот подарок. Пар со други материјали за завиткување на време на одмор како џамбо лакови и декоративни торби за подароци. Излезете сите оваа сезона кога украсувате со лента за завиткување на подароците за време на празниците. Лента за завиткување на подароци за време на празник, зелена houndstooth, .625 ”x 25’ : .625 ”широка зелена и црна лента за отпадоци. Користете за завиткување на подароци од традиционален стил. Создадете лакови или користете за да ги врзувате торбите за подароци. Користете околу домот за украси. Поп на боја и текстура на завиткување на вашиот подарок. Пар со други најважни работи за завиткување на подароци за време на одмор. Сезонски и празничен.

За производот

Избор на клиент