0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чиста органска ананас Passionfruit слоевит овошни шипки, без глутен, 7. мл, броење

Чиста органска ананас Passionfruit слоевит овошни шипки, без глутен, 7. мл, броење

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Чисто преземање на овошни закуски, чисти органски ананас Passionfruit, слоевит овошни шипки се тројно слојни, слатки и курва со двојна вкус. Секоја снек бар е потврден органски, не-ГМО проект, веган, без глутен, кошер и е направен со сокови од овошје и зеленчук и пиреа. Овие овошни грицки немаат вештачки вкусови, конзерванси или синтетички бои и тие се произведуваат во објект без кикирики; Негување, здрави и чисти, овие овошни шипки за прв пат беа направени во западната кујна во Вероника Босграф за нејзината 6-годишна ќерка која се прогласи за вегетаријанец. Чистите органски закуски се изработени за да бидат пријатно вкусни за блажено и препуштено грицкање. Натоварени со здрави состојки, чистите органски вегански закуски се индивидуално завиткани и чиста радост за јадење! Совршено за преземање заедно со вас каде и да одите; Спакувајте ги на училишни ручеци и уживајте во нив на пешачење и патувања за кампување. Одете напред, извлечете се со нешто вкусно. Чиста органска ананас Passionfruit слоевит овошни шипки, без глутен, 7,6 мл, 12 брои : Задоволни го вашиот сладок заб со чиста органска овошна лента за овошни шипки, овошна закуска направена без шеќер од трска или сируп. Не-ГМО проект потврден чисто слоевит овошни шипки се направени со вистински овошни пиреа и сокови; Нема вештачки вкусови и бои од природни извори. Создаден од мајка која ја знае важноста на хранење деца едноставни закуски; Произведен во објект без кикирики; Вкусна закуска за целото семејство. Оваа вкусна, органска закуска е одлична за кога сте на пат; Чистите шипки се лесни за чување во вашата чанта, автомобил или вашата работна маса; Хранлива, преносна закуска. Вклучува 1, 7.6oz кутија која содржи 12, 0,63oz индивидуално завиткани овошни шипки; Спакувано за свежина и одличен вкус. Без глутен.

За производот

Избор на клиент