0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едгемод Курио Отоман во тен кожа и црни нозе

Едгемод Курио Отоман во тен кожа и црни нозе

DEN 764.64
Достапно за нарачка

Достапност

Мултитаскинг чудо. Имаме комбинирана рачно завршена кожа кожа со нозе обложени во прав во антички месинг финиш за да создадеме елегантен отоман што прави двојна должност како масичка за кафе, без да прескокне ритам. Само додадете неколку ленти и продолжете да ја одвива забавата. Рачно завршена оригинална кожа тапацир. Тафтирана перница. Цврст метална рамка обложена со прав. Собранието не е потребно. Димензии на производот : 60 "w x 29" d x 15,5 "ч.

За производот

Избор на клиент