0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црветата со 3-парчиња со 3 парчиња сет-кралица со големина-каки боја

Црветата со 3-парчиња со 3 парчиња сет-кралица со големина-каки боја

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа три-парчиња кревети сетови со високо-технолошки суперсонични запечатени обрасци ќе го донесат целиот морски свет на школки, морски starsвезди и коњи во вашиот кревет. Оваа суперсонична технологија за печат не само што ги елиминира сите проблеми со квалитетот предизвикани од традиционалното ватирање и шиење, туку ја зголемуваат и удобноста и изгледите. Реноар моден светски светски светски комплет за кревети : сет вклучува 1 преголем кревет и 2 шами. Достапна боја : светло сина, корална, розова, портокалова, вар, сива, агуа, каки, ​​слонова коска, мудрец, мока, киднапирање, црно -бело. Модел : морски свет. Грижа : Машинско миење ладно. Големина на кралицата : кревети 90 "x 90", 2 Шамс 20 "x 26". Големина на кралот : кревети 102 "x 94", 2 Shams 20 "x 36". Калифорнија крал : кревети 108 "x 95", 2 Шамс 20 "x 36".

За производот

Избор на клиент