0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Во оваа куќа тенка сина линија обичај квадратно виски стакло

Во оваа куќа тенка сина линија обичај квадратно виски стакло

DEN 399.20
Достапно за нарачка

Достапност

Знаете полицаец кој пие виски? Почитувајте го со ова обичајно виски стакло! Совршен полициски подарок, ова уникатно стакло е врежано со три реда по ваш избор. Тој ќе биде толку изненаден кога ќе добие обичајно стакло што е и кул и ја покажува вашата благодарност за неговата услуга на заедницата. Откако ќе се врати дома од 12 -часовна патролна смена, оваа чаша ќе биде првото нешто што ќе го достигне за да ужива во релаксирачкиот шкотски на карпите. Нашето тенка сина линија стакло го прави совршен полициски подарок за секој службеник кој моментно служи, штотуку дипломирал на Академијата или е во пензија. Квадратното виски стакло мери 3,75 "x 3,5 " и држи 10 унци. Одличен начин да ја покажете вашата благодарност за службеникот во вашиот живот. Персонализирани со три реда прилагодлив текст. Совршен полициски подарок за секоја пригода. Идеално за секој службеник. Мерки 3,75 "x 3,5" и држи 10 мл.

За производот

Избор на клиент