0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без брчки, поставен микрофибер длабок џеб до, Калифорнија крал, мудрец зелена

Без брчки, поставен микрофибер длабок џеб до, Калифорнија крал, мудрец зелена

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, кој има свиленкаста мека чувство и бујна завршница. Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Elegant Comfort ® Elegant Comfort® California Dimensions со големина на кралот - рамен лист 108 "x 102", поставен лист 72 "x 84", 2 King Pemlowcases 20 "x 40" - одговара на душеците до 16 " - 100% задоволство Guarenteed! Дебелината, мекоста и топлината посилна и потрајна од памукот, со најсилно шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластичен вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на зглобот, ладна вода, што се перат и брзо сушење. Здрава животна средина : Елегантна комфор и предиво и вентилирано ткаење го прават за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во постелнината. Освежени наместо затегнати, а оние со чувствителна кожа или услови како егзема се потпираат во лековито опкружување наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Луксузот ги исполнува перформансите : Elegant Comfort® обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги, подолги, подолги, подолги, подолги, подолги, подолги, подолги, подолги, и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

За производот

Избор на клиент