0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хартија во боја на Astrobrights, 8,5 11

Хартија во боја на Astrobrights, 8,5 11

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

За проекти што се надвор од овој свет, хартија во боја на Astrobrights, во асортиман на спектар 25-бои, е совршен избор. Креативните генијалци и почетници, слично, можат да создадат живописни флаери, брошури, училишни проекти, знаци, купони, постери и занаетчиство на хартија. И, бидејќи е 20% подебела од стандардната хартија, така што можете да постигнете резултати без крварење за единечни и двострани документи. Прикажете ги и чувајте ги вашите креации со доверба, секој лист е без киселина и без лигнин, така што тие со текот на времето нема да жолти. Плус, оваа хартија за копирање во боја заштедува пари на скапи мастило со целосна боја. Само додадете црно мастило! посветли бои. Посветли идеи. Getе добиете 12 листови секој од лифтот лимон, сончево жолто, галаксиско злато, космичко портокалово, соларно бело, пулсирано розово, плазма розова, ракета црвена, црвена црвена, орбита портокалова, огнена топка фуксија, срамота орхидеја, планетарна виолетова, Гравитација грозје, Венера Виолетова, Гама зелена, копнена чаша, лунарна сина, небесна сина боја, експлозија на сина боја, Марсов Грин, Тера Грин, Вулкан Грин, Стардауст Вајт и Затемнување на црната хартија. Тежина : 24 lb./89 GSM. Количина : 300 листови. Големина : 8,5 "x 11". Загарантирано е инк -џет, ласер и копир. Без киселина и. Сертифициран FSC без лигнин.

За производот

Избор на клиент