0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милхаурд 1 4 H 1 2 P 1 2 L Федерален стол железница

Екена Милхаурд 1 4 H 1 2 P 1 2 L Федерален стол железница

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со голема густина, што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат традиционалните дизајни на малтер и дрво, но во дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на Wainscot. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

За производот

Избор на клиент