0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Секач и Бак Машка Бејнбриџ рамен пред -спортски перформанси голф -панталони

Секач и Бак Машка Бејнбриџ рамен пред -спортски перформанси голф -панталони

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ние ги ажуриравме нашите најпродавани панталони со подобрена техничка ткаенина што xe2 x80 x99s Совршени за вашиот активен живот xe2 x80 x93, но го задржаа истиот одличен чист, прилагоден изглед што го сакате. Плус таму xe2 x80 x99s малку се протега таму за да ви даде целосна слобода на движење. 88% полиестер, 12% Spandex CB Drytec UPF50+ Влажност за влага рамен преден преден дел од половината заварени јамки за заварување и летање предни наклонети џебови задниот лев единечен заварувачки џеб десен заден заварен патент, предниот затвор, чист завршен погласен инсејм 30 "-32" -34 "5.07 унци увезени машини за миење ладно, нормално.

За производот

Избор на клиент