0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бел CZ Стерлинг Сребрен плоштад Мартини обетки од обетки

Бел CZ Стерлинг Сребрен плоштад Мартини обетки од обетки

DEN 527.20
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете искра во ушите со овие бели обетки CZ Stud. Поставен во амбиент Мартини, овој квадратен камен ќе се појави. Тежината на каратот е приближно 1,35. Бело CZ Стерлинг сребро 4мм квадратни мартини обетки.

За производот

Избор на клиент