0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вселенска екипа - Nintendo Switch [Дигитален]

Вселенска екипа - Nintendo Switch [Дигитален]

DEN 959.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ова е вселенска екипа. Нејзината континуирана мисија : да се брани Земјата и човештвото, да се елиминира вонземската закана и смело да се оди таму каде што ниту една екипа не поминала! Нејзината континуирана мисија : да се одбрани Земјата и човештвото, да се елиминира вонземската закана и смело да се оди таму каде што немаше екипаж! Запишете денес и експлодирајте се на нови височини! Обединетите одбранбени сили ќе ви овозможат да ја поставите галаксијата на кампања за одбрана познат како фазмид. У.Д.Ф. Дали го извршувате својот дел, дали сте? Придружи се на вселенската екипа денес! Стратешката симулација на опстанок на просторот : Борба со брод до брод е стратешка и смртоносна; Управувајте со вашите ресурси и способности на екипажот за да престанете со инвазии на бродот, системи за поправка, справување со пожари и преземање на заобиколна акција. Поставете ја вашата вселенска екипа : од капетан до офицер на Comms, службеник за оружје, инженер и повеќе - ќе создадете своја уникатна екипа со прилагодлива опрема, оптоварувања, настапи и имиња. Најголем лов на ѓубре во галаксијата : Персонализацијата не завршува кај вашата екипа, прилагодете го вашиот вселенски брод од оружје, оклоп, мотори, парчиња за бегство, жици и повеќе за да го направите вашиот брод ваш сопствен. Средби на средби на Вселенскиот вид : Несигурни астероидни полиња, штетно зрачење, замрзнување на вселената и црните дупки, сите претставуваат опасност дури и за најискусните вселенски екипаж. Мисии за единечни играчи од извидување до лов на распродажба, обнова и повеќе. Може да биде потребно членство преку Интернет Nintendo Switch за игра преку Интернет. Проверете ја страницата за детали за играта за барањата за членство. Лиценциран од Curve Digital Publishing Limited. Вселенска екипа, Curve Digital, Nintendo Switch [Дигитално преземање] по купувањето и ЧПП. Receiveе добиете е-пошта за потврда од неколку минути за успешно поставување на нарачки . Втора е-пошта од Line@e- со пристап до вашиот пин ќе биде доставена во рок од 60 минути*. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка) . За да ги видите најчесто поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички. *Пиновите обично се испорачуваат за неколку минути или, најмногу, во рок од 48 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички.

За производот

Избор на клиент