0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Најдобри гласови на аудиофил vii разни

Најдобри гласови на аудиофил vii разни

DEN 576.00
Достапно за нарачка

Достапност

7-тата колекција во најдобрите серии на аудиофил Voices ви носи импресивни вокални таленти на Ева Касиди, eneена Лодвик, Емили-Клер Барлоу, Кели Слатка, пладне и многу попознати женски аудиофилни уметници. Содржи 14 песни, вклучително и корици на толку добро познати песни како што е цитати; Време по временски период;, цитати; раскинувањето е тешко да се доживее;, quot; гладен срдечен; и quot; никогаш не сум бил во Мекот; итн. При приближувањето кон оваа богата колекција, изведбата на уметниците ќе ја допре вашата душа бидејќи е дизајнирана да се ужива и да се восхитува со вашиот аудио систем. Објавување на аудиофил со висока резолуција, познат како XRCD, ова ЦД може да се игра на сите ЦД плеери. Слушајте и споредете. Најдобри гласови на аудиофил VII / разни.

За производот

Избор на клиент