0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шорцеви со микрофибер со микрофибер Burnside, големини 4-18

Шорцеви со микрофибер со микрофибер Burnside, големини 4-18

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Burnside Half-Elastic Microfiber Microfiber Shorts се создадени и дизајнирани со издржливост и удобност за вашето активно момче, изработени од висококвалитетни компоненти кои нудат неспоредлива долготрајна удобност и вредност. За високи алатки и вашите момчиња за авантуристички потреби, страните се опремени со традиционални џебови од карго, високо-технолошки гумен џеб за поштенски патенти и џеб за телефон/клетка; 2 џебови со црвенило и 2 задни џебови. Ockебовите се конструираат со еднострана мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото за максимална удобност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : странични карго џебови; Технолошки/клешта и гумени џебови со патенти; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Карактеристики : Полу-еластична половината за подобро да му одговара; УВ заштита и отпорност на згаснување. Комунални товарни шорцеви за момчиња од Барнсајд.

За производот

Избор на клиент