0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизни момчиња Хакуна Матата графичка маица, големини 4-18

Дизни момчиња Хакуна Матата графичка маица, големини 4-18

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Започнете го својот ден со одлична забава со оваа графичка маица Лав Кинг во која се прикажува значајната песна на Хакуна Матата. Изработена во мека, памучна мешавина со дизајн без ознака за голема удобност. Дополнете ја оваа забавна графичка мета со џогери или шорцеви за облека со лесна облека. Содржина на ткаенина : 60% BCI памук/ 40% рециклираат полиестер. Земја на потекло : Увезен. Нега на ткаенина : Машинска миење. Целата временска ткаенина.

За производот

Избор на клиент