0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Расел момчиња чорапи, обука за перформанси на глуждот

Расел момчиња чорапи, обука за перформанси на глуждот

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му го најдоброто во удобност и перформанси со чорапите за момчиња за обука на атлетски перформанси Расел. Направени со ултра меко полиестерско предиво, овие стилови имаат технологија за влага за влага за да ги одржат нозете ладни и суви, и мек, перничен ѓон за многу потребна удобност и апсорпција на шок. Дополнително предиво во потпетицата и пети обезбедува дополнителна издржливост за да можете да бидете сигурни дека овие чорапи ќе држат миење по миењето. Трендирањето на боите и дизајни се координираат со неговата омилена атлетска облека за да го одржат удобно и да изгледаат стилски. 8 пара по пакет. Обука за изведба на Расел Бојс, амортизирани чорапи на глуждот, 8 пара.

За производот

Избор на клиент