0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обични чевли за возење на момчиња Josmo

Обични чевли за возење на момчиња Josmo

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Обични чевли за возење на момчиња Josmo. Овие мокасини на возачот имаат мазна конструкција на облоги и зафатен гумен ѓон за да ве одржат цврсто заземјен. Окружен моторски пети се лизга на увезени. мазна постава конструкција. Тркалезен мотор пети. се лизга на.

За производот

Избор на клиент