0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машка вистинска фан бела кралски крал Канзас Сити Ројалс Пинстрип Jerseyерси

Машка вистинска фан бела кралски крал Канзас Сити Ројалс Пинстрип Jerseyерси

DEN 608.00
Достапно за нарачка

Достапност

Направете простор во вашиот плакар, затоа што оваа маичка во Канзас Сити Ројалс е гранична неопходност. Везената апликација за ткаенини, заоблени капчиња за полите и ткаени џок -ознака го соединуваат целиот класичен изглед. Растењето на дизајнот на стариот училишен Pinstripe е совршен начин да го прифатите поминувањето на времето на Америка и да се пофалите со гордоста на кралските краја на Канзас Сити. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Ткаена ознака со џок. Везена примена на ткаенини. Увезени. Краток ракав. Сублимирани pinstripes. Фронт со целосна копче. Графики запечатени со топлина. Материјал : 100% полиестер. Официјално лиценциран. Бренд : Вистински-вентилатор. Заоблен полите на капчињата.

За производот

Избор на клиент