0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Chicago Cubs - Постери за wallидови на лого, врамени 22.375 34

Chicago Cubs - Постери за wallидови на лого, врамени 22.375 34

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој трендови меѓународни MLB Chicago Cubs - лого 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, мулти -бои уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамните трендови меѓународни постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

За производот

Избор на клиент