0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Plusенски плус големина Краток ракав на коленото Должина на коленото Империја фустан од половината

Plusенски плус големина Краток ракав на коленото Должина на коленото Империја фустан од половината

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Сакајте го вашиот изглед во лето на коленото должина плус фустан со големина со V врат, кратки ракави и дизајн на половината на половината на империја. Неговата мини должина го прави свежо и за дневните и за вечерните авантури. без ракави. деколте за лажичка. плетенка. џебови.

За производот

Избор на клиент