0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Изматете го женскиот замен со предниот фустан од миди

Изматете го женскиот замен со предниот фустан од миди

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Миди фустан од предниот дел од лажицата, лизгајте го и изгледајте прекрасно во еден момент. Проток на вклопување и забавно печатење го прават ова лесен избор за ден со прилики или ноќ со потпетици. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Должина : MIDI должина; 45 "од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Затворање на копчето за клуч на копчињата. Ракави : долги ракави со еластични манжетни. Џебови : Ниту. Облечи за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни средства. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент