0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
72 W 24 D 84 H HIGH CAPATIONL COASTLESS SHALLICK

72 W 24 D 84 H HIGH CAPATIONL COASTLESS SHALLICK

DEN 1823.84
Достапно за нарачка

Достапност

Идеално за апликации за кои се потребни најтешки капацитети, како што се тела за умирање или кој било друг тежок материјал. Дизајнот без безобразност овозможува брзо и лесно склопување - не се потребни ореви или завртки. Вклучува 5-поливе што лесно се прилагодуваат на центрите 1-1/2 внатре. Формирани аголни исправени страни се конструирани од челик со 14 мерачи за максимална стабилност. Тешка челична конструкција со капацитети на оптоварување до 2750 фунти. по полица. Полиците од челик од 16 мерачи се поддржани на челични греди со 14 мерачи за максимална јачина.

За производот

Избор на клиент