0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Врзач на машка и голема машка машка тешка категорија на отворено, панталони

Врзач на машка и голема машка машка тешка категорија на отворено, панталони

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Освојувајте го одличното на отворено со тешката тешка категорија на Вранглер. Овие панталони се направени од памук и се протегаат. Тие доаѓаат со комунален џеб, страничен поштенски џеб, засилени колена и UPF 30 за заштита во дополнителни сончеви денови. Плус, овие панталони за изведба доаѓаат со директно вклопување и засилени панели на коленото. Директно одговара. Пад во комунален џеб. Безбеден страничен поштенски џеб. Страничен џеб за патент. Платно засилен панел на коленото. UPF 30 заштита од сонце. 97% памук, 3% спандекс. 112344651.

За производот

Избор на клиент