0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Xero 106R - жолт капацитет со висок капацитет

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Xero 106R - жолт капацитет со висок капацитет

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Компатибилен со висок квалитет Xerox 106 R00682 кертриџ за тонер гарантирано да се изврши со ксерокс ласерските печатачи. Го заменува оригиналниот (OEM) Xerox 106 R00682 тонер кертриџ. Направено од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет близу ОЕМ. Овој компатибилен за кертриџот за тонер Xerox 106 R00682 е произведен на истиот квалитет и спецификациите на приносот на страниците како оригиналната марка што ја заменува. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од Xerox, тој им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM Xerox 106 R00682 и е 100% загарантирано. Овој кертриџ за тонер е компатибилен со Phaser 6100 и многу други. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Xerox 106 R00682 - Yellowолто со висок капацитет е одлична ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува Xerox 106 R00682.

За производот

Избор на клиент