0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Диви овес пазар Органско екстра девственото маслиново масло, Флорит Оз

Диви овес пазар Органско екстра девственото маслиново масло, Флорит Оз

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Wild Oats Marketplace Органско екстра девственото маслиново масло нуди врвен вкус и квалитет. Ова ладно притиснато екстра девственото маслиново масло може да се користи на најразлични начини. Облечете ги омилените италијански рецепти со додавање на лесна искривачка маслиново масло во омилените преливи за салата, сосови од тестенини и маринади. Фрли со тестенини, свеж лук и пармезанско сирење за едноставно и задоволувачко јадење со тестенини. Пар со свеж леб како здрава алтернатива на путер или измешајте некое вкусно песто. Органско маслиново маслиново маслиново масло од диви овес е регионално собрано од избрани полиња во Европа, Африка и Јужна Америка во оптимално време за да се гарантира свежина и квалитет. Wild Oats Marketplace Органско екстра девственото маслиново масло, 17 fl Oz : Прво ладно притиснато. Регионално собрани во сезоната на врв за врвен вкус и квалитет. УСДА органски. Користете за преливи за салата, сосови од тестенини и маринади. Послужете со свеж леб. Кошер.

За производот

Избор на клиент