0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мулти пакет со маска за усни аватара роза, КТ

Мулти пакет со маска за усни аватара роза, КТ

DEN 192.00
Достапно за нарачка

Достапност

Екстрактите од роза и алое се совршена комбинација за смирување и навлажнување на вашите усни што се бакнуваат. Слатка како бакнеж од роза. Парабен бесплатно. без мирис. Што е хидрогел ?! Хидрогел нуди највисоко ниво на апсорпција на активни состојки заклучување на влага за интензивна хидратација. Нашата маска за усни има мека текстура и одлична адхезија за да обезбеди долготрајна хидратација. Аватара обичај занаетчиски занаетчиски коктел на состојки за да го смири и навлажнува вашиот пакер. Нашата маска за хидрогел има мека текстура и одлична адхезија за испорака на долготрајна влага.

За производот

Избор на клиент