0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Меѓународни концепти околу 42 '' Двојна табела за лисја за лисја во вилата даб

Меѓународни концепти околу 42 '' Двојна табела за лисја за лисја во вилата даб

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Краток опис не е достапен WI2074 за класично и стилско парче мебел што не е премногу преголем или претенциозен, не гледајте подалеку од меѓународните концепти; Тие го имаат сето тоа. Табелата со лисја со двојни капки од 42 '' е веројатно совршена табела. Погодни за двајца, неговиот лист со двојни капки ви овозможува да го направите помал да одговара на дневните потреби за простор, а потоа да го отворите кога ви треба малку повеќе простор за чај. Тркалезната форма гарантира дека никој нема да остане надвор од разговорот и неговата елегантна база е сигурно да додаде грациозен допир во вашиот дом. Карактеристики : Направени од параво. Заврши дабови дабови. Потребно е собрание. Столици продадени одделно. Две лисја од 9 ''. Севкупни димензии : 29,5 '' H x 42 '' W x 42 '' D.

За производот

Избор на клиент