0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
24Севен удобност Апареј лактот ракав породилно фустан со должина на коленото

24Севен удобност Апареј лактот ракав породилно фустан со должина на коленото

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Прекрасен и софистициран, породилен фустан со должина на коленото. Со ракави со должина на лактот и класика, фигура ласкајќи линија, можете да го носите овој изглед цел ден во канцеларијата, а потоа да вечерате со пријателите. Овој мини породилен фустан со ракави е удобен и лесен за носење за обичен или фустан изглед. 24 SEVEN CORTIDE APPARE ELBOVE ракав на породилното колено должина фустан.

За производот

Избор на клиент