0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
„Ореал Париз Елвив Вонредно масло за негување шампон fl. Оз

„Ореал Париз Елвив Вонредно масло за негување шампон fl. Оз

DEN 79.52
Достапно за нарачка

Достапност

За суво, безживотно коса ја елиминира сувоста во само 1 миење врз основа на тоа кога го користите целосниот систем на шампон, балсам и третман наспроти шампон што не се условува со бујно, лесни масла да се претвори во сува, безживотна коса во меко и луст во само едно миење со вонреден експерт за коса во Париз, вонреден систем за нафта. Косата е раскошно мека, бестежинска тече, брилијантно сјајна. Пакувањето може да варира, она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. *Врз основа на користењето на целосниот систем на шампон, балсам и третман наспроти шампон што не се условува.

За производот

Избор на клиент