0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
3-парчиња кујнски завеса за фиби.

3-парчиња кујнски завеса за фиби.

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Веднаш освежете ги прозорците во кујната со овој сет за кујнски завеси. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Мода и функција, со овие високи перформанси и за заштита на приватноста за заштита на прозорците. Различни бои на шема се достапни за вашата точна набавка, кликнете на копчето за боја за да видите детална референца. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Нема намалување, нема боја што згаснува и нема разоткривање по миењето. Купувајте со доверба. Донесуваме уникатни, чудесни, инспиративни, производи за домашно решение на нашите среќни клиенти повеќе од 25 години.

За производот

Избор на клиент