0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни тестови Супер меко кадифен кревет ќебе во кутре Корги

Главни тестови Супер меко кадифен кревет ќебе во кутре Корги

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кревет може да ви помогне да бидете пријатни за време на постудените месеци со меко, утешен полиестер за нежно чувство. Дизајнирано во сенка за печатење и цврста боја за да се оди со кој било декор, ова ќебе е идеално за виткање и да остане топло. Одлично за релаксирање на каучот, задно со пријателите, кампување надвор, или прицврстување под, главните места Супер меко кадифен кревет ќе се грижи : Едноставно машинско миење во студ одделно со благ детергент, нежно циклус. Не-хлор белило кога е потребно. Tumble суво на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто. Исто така достапно во многу обрасци и бои. (продадено одделно). 100% полиестерска конструкција за долготрајна мекост и издржливост. Еластично и пријатно за богато, топло чувство. Совршен за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријатели, кампување надвор и многу повеќе. Twin 66 "W X 90" L, Full/Queen 90 "W x 90" L, and King 90 "W x 102" L. Лесно за грижа. Совети за миење : Измијте одделно е препорачливо за да се избегне оштетување на статијата. ОЕКО -ТЕКС сертифициран; Тестирани за штетни материи. Машинско миење во ладно, одделно, со благ детергент на нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво одделно на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто . исто така достапно во многу обрасци и бои (продадени одделно) . Ве молиме јавете се на бесплатната патарина на 844-318-6168 доколку имате прашање за овој производ. Ние ќе дадеме се од себе за да одговориме на вашето прашање.

За производот

Избор на клиент