0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни корални кревети во торбичка утеха поставена со чаршафи, близнаци-XL

Главни корални кревети во торбичка утеха поставена со чаршафи, близнаци-XL

DEN 672.00
Достапно за нарачка

Достапност

Главни теракоти раб, цветни простории-во-торба, ги има сите парчиња што ви се потребни за да украсите излитена шик спална соба од wallид до кревет. Досега најпопуларниот пакет за кревети за супер вредност, сетот вклучува утешител, срамни со срам (и), рамни и опремени чаршафи, 2 перници (1 во близнаци), перница за тело, wallидни таписерии, фрлање ќебе, креветче во кревет, декоративна перница и под торба за складирање во кревет. Уникатната просторија-во-торба има кади покрај креветот што може да се чуваат клучеви, телефони или мали лаптопи, а tapидната таписерија има цветен медалјски принт со раб на секој агол. Солиден утешител на теракота со редови на раб е романтичен и шик. Тие се достапни во близнаци/близнаци XL, целосна или големина на кралицата. Главни теми теракота раб цветна излитена шик колиба ткаена 11 кревет-во-торба, близнак со утешителски шами рамен лим поставен лист перница, фрлајте ќебело тело перница декоративна перница за кревети за кревети за чување на таписерија : шабилен шик или романтичен декор за спална соба во супер вредност во супер вредност Торба!. Комплетот вклучува удобност, 2 шами (1 во близнак XL), рамен лист, вграден лист, 2 перници (1 во близнак XL), фрлање ќебе, перница за тело, декоративна перница, кади покрај креветот, wallид таписерија, торба за складирање. Пакет со кревети близнаци/близнаци XL е сет од 11 парчиња што вклучува удобност (66x90 IN), 1 срам (20x26 IN), рамен лист (66x96 IN), вграден лист (39x80+12 во длабочина на џеб), 1 стандарден преголем перница (20x32 во ), 1 издолжена декоративна перница (16 in), перница за тело (20x48 in), кревети за кревет (17x14 in), wallид таписерија (50x60 in), торба за складирање (17x13 плус гусбет во). Пакет со кревети со целосна големина е сет од 13 парчиња што вклучува удобност (76x90 in), 2 Shams (20x26 in), рамен лист (81x96), вграден лист (54x75+12 во длабочина на џеб), 2 стандардни преголеми перници (20x32 in), 1 издолжена декоративна перница (16 во). Перница за тело (20х48 ин), фрли ќебе (50х60 ин), кади покрај кревет (17х14 ин), таписерија на wallидови (50х60 ин), торба за складирање (17х13 плус Гусет во). Пакетот за кревети со големина на кралицата е сет од 13 парчиња што вклучува удобност (88x92 IN), 2 Shams (20 x 26 in), рамен лист (90x102 in), вграден лист (60x80+12 во длабочина на џеб), 2 преголеми перници (20x32 IN ), 1 издолжена декоративна перница (16 in), перница за тело (20x48 in), фрлете ќебе (50x60 in), кревети за кревети (17x14 in), wallид таписерија (50x60 in), торба за складирање (17x13 плус гушка во).

За производот

Избор на клиент