0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црвениот крем со сода од Барк, шише Флорит Оз

Црвениот крем со сода од Барк, шише Флорит Оз

DEN 119.68
Достапно за нарачка

Достапност

Црвената крем сода на Барк е еден дел од крем сода и еден дел црвена вкусност. Оваа крем сода е навистина оригинална и навистина вкусна. Да не го спомнувам целосниот вкус кој е толку различен и различен што може навистина да биде Барк. Затоа што за оние кои ја сакаат црвената крема сода на Барк, ништо друго навистина не споредува. Без разлика дали е спарена со храна или ужива во крем сода плови, тоа е вкусот што го копнеете. Црвената крема сода е смел избор за смели луѓе кои знаат што сакаат. Црвената сода од крем на Барк има сладок, кремаст вкус со црвен пресврт. Барк отсекогаш имал залак. 120 години од тоа да биде точна. Инспирирана од неговите јужни корени, црвената крем сода на Барк има за цел да ја шиши суштината на шарените, смели и креативни луѓе за уживање во секоја голтка. Значи, зграпчете шише 20oz и ставете го на тест за вкус. 120 години јасен залак во секое шише. Црвената сода од крем на Барк е кремаст и вкусен безалкохолен пијалок на кој дефинитивно ќе сакате да го складирате. Црвена крем сода на Барк, пресврт на нешто добро. 20 FL OZ шише - Совршено за секоја пригода. 20 FL Oz шише - уникатен безалкохолен пијалок совршен за секоја пригода.

За производот

Избор на клиент