0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Инвернес банкет клупа, ткаенина и даб од спасување

Инвернес банкет клупа, ткаенина и даб од спасување

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Удобноста на вашето седиште е удобност за вашиот ум. Уживајте во релаксирачкото попладне во вашиот простор за живеење со оваа клупа за преоден стил дрвена банкет. Вклучувајќи дизајн на крилја, оваа прекрасна клупа е тапацирана во дабова боја и носи дрвени заострени нозе. Бојата даб додава неутрален допир, што го прави погоден да се спари и да се става во кој било агол на вашиот скромен престој со различни стилови и бои на мебел. Облеката на главата на седиштето на седиштето и копчето за додавање на дополнителен визуелен интерес. Други артикли на сликата се продаваат одделно . Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи формалдехид, што е познато на државата Калифорнија за да предизвика рак или дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.p65warnings.ca.gov.Спецификации : Тапациран материјал- Капацитет на ткаенина- 400lvel на склопување- делумно склопување капацитет- 3upholstery Woodtufted тапацир- клупа за даб со даб кафеава завршница мечки на главата за нокти. Дневна површина, исто така. Стил на крила. Подготвено седиште и назад. Трим за нокти. Копче затегнато. Дрвена зашилена нога.

За производот

Избор на клиент