0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Клип за цуцла за избор на родител, 0+ месеци

Клип за цуцла за избор на родител, 0+ месеци

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Клип за цуцла за избор на родител, 0+ месеци, е додаток за додаток на цуцла. Оваа корисна лента за задржување на клип-вклучување го задржува цуцлата на дофатот на бебето, и што е најважно, надвор од подот! Замислете повеќе да не мора постојано да го наоѓате паднатиот цуцла, да го соберете, да го исплакнете и да го вратите на вашето потресено бебе. Тоа е победа наоколу. Клипот одговара на сите типови на цуцла, е безбедна машина за миење садови и може да се користи со новороденчиња, како и со постари бебиња. Доаѓа во модерна слива и црна карирана шема, што го прави модерен и практичен додаток за вашето малечко. Одморете го вашиот грб и на вашето бебе чист, лесен за пронаоѓање на цуцла, со клип за цуцла за избор на родител, 0+ месец. Притиснете го вашиот буџет преку работ. Ние нудиме сè што ви треба од време на бања во кревет и секој пат помеѓу, сите - со висок квалитет што го знаеме вашето малечко. Изборот на родител е погодно достапен преку Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да заработувате, да заштедите пари и да живеете подобро. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не врзете го цуцла околу вратот на детето, бидејќи претставува опасност од задушување : Оваа ставка не е играчка. Проверете пред секоја употреба и фрлете се ако некој дел од клипот за цуцла се носи или не е прицврстено безбедно. Не користете го клипот на дремка или ноќ и никогаш не користете во креветчето, играњето или креветот. Не користете без надзор за возрасни. Не врзувајте цуцла околу вратот на детето бидејќи претставува опасност од задушување. Го одржува цуцлата на дофатот на бебето. Безбедна машина за миење садови. Одговара на сите типови на цуцла. 0+ месеци. 1 пакет.

За производот

Избор на клиент