0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Надворешен рибар 6 клешти

Надворешен рибар 6 клешти

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Одржувајте опрема за риболов и повеќе со клешти на отворено. Тие се изработени од чист јаглерод за максимална јачина и издржливост. Рачката за удобност за удобност овозможува цврсто задржување и лесна употреба во сите услови. Овие 6 "клешти доаѓаат при рака за да достигнат тесни простори и за зафаќање и сечење на риболов или жица. Тие исто така имаат различни други апликации околу домот и се корисен додаток за секоја колекција на алатки. Слики на отворено 6" клешти : клешти : клешти : клешти : клешти : клешти : клешти : Слики од отворено 6 " : Направено од чист јаглерод за издржливост и сила. Рачка за удобност за лесна пристапност. Иглата за нос на носот има бројни апликации.

За производот

Избор на клиент