0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Беру директно калем за палење

Беру директно калем за палење

DEN 3558.56
Достапно за нарачка

Достапност

БЕРУ директно палење калем-(калем на приклучок) калемите за палење на беру се развиени специфични за возилото според барањата за OEM со или без вградени електронски модули и се произведуваат со употреба на најновата компјутерска контролирана технологија. или ги надминува спецификациите на OE за издржливост и перформанси Експресното на отпорност на температурата на температурата на фреквенција (RFI) супресирање на компјутерски контролирани компјутерски техники-технолошки технологии засновани на програма за нула дефект или без електроника модул во зависност од типот на возилото BERU / COIL на приклучокот за директно палење.

За производот

Избор на клиент