0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
11,5-грам тројни круни три-бои покер чипови

11,5-грам тројни круни три-бои покер чипови

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овие чипови со три-боја на три-грама на три-грама, се најновото издание на колекцијата на покер чипови. Неколку чипови на пазарот денес можат да се пофалат со три бои. Со три различни комбинации на двојни коцки што го украсуваат надворешниот раб на чипот, заедно со три одделни дизајни на круни, овие чипови се достапни по ваш избор на разни комбинации на бои. Овие чипови со големина на казино со дијаметар од 39 мм се со тежина од 11,5 грама. Тие се произведуваат од композитна смола и вметнување што им дава чувство на тежина на тежок чип за квалитет на казино. Деталите за овие чипови се беспрекорни и нивниот уникатен дизајн ги прави одлични за казина и домашен стил исто така. 11.5-грама трикратна круна три-боја покер чипови : дијаметар од 39мм. Тежина : 11,5гр. Материјал : Композитна смола. Вметнете им ги дава нозете на тежината на тешкиот чип за квалитет на казино. Одлични детали. Достапно во разни квантитации и бои.

За производот

Избор на клиент