0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lansinoh - 8,4 -Oz Momma Baby Whats со бавен проток на брадавици 2pk, БПА бесплатно

Lansinoh - 8,4 -Oz Momma Baby Whats со бавен проток на брадавици 2pk, БПА бесплатно

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Достапност

Шишињата за бебе од лансино 8,4 мл се многу природен систем на хранење. Секој има екстра широк врат, чиста и хигенска заштитна обвивка и 100 проценти силиконска брадавица. Тие се БПА бесплатни. Шишињата за бебиња Лансино со бавен проток на брадавици, 2-пакувања, вклучуваат две шишиња и две брадавици. Lansinoh-8,4 мл мама шишиња за бебиња со брадавици со бавен проток 2-пакет, БПА БЕСПЛАТНО : Бисфенол-А бесплатно. Хигиенско заштитно покритие. БЕСПЛАТНИ шишиња за бебиња БПА вклучуваат широки вратови. 100% силиконска брадавица. Вклучува 2 шишиња и 2 брадавици.

За производот

Избор на клиент