0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Manhattan® HDMI® 1. Кабел со Етернет

Manhattan® HDMI® 1. Кабел со Етернет

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Кабел Manhattan 323239 HDMI 1.4 со Ethernet (16,5ft) Овој кабел Manhattan® HDMI® 1.4 со Ethernet (16.5ft) е висококвалитетен артикл за HDMI -то Колекции на кабли HDMI. Кабел Manhattan® HDMI® 1.4 со Етернет (16,5ft).

За производот

Избор на клиент