0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гринвеј дами на врвот на дамите

Гринвеј дами на врвот на дамите

DEN 345.60
Достапно за нарачка

Достапност

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. 100% памучен дрес плетено. Сите печатени тимски логоа.

За производот

Избор на клиент