0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Georgeорџ Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 9 ”инсејм, големини 28-54

Georgeорџ Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 9 ”инсејм, големини 28-54

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Полирани и убави-овие рамни предни шорцеви за мажи од Georgeорџ се неопходни топло време и се совршени за вашиот следен ансамбл за одмор! Спарување со омилената поло или кошула со копчиња, овие шорцеви за мажи се изработени во мешавина од памук со малку истегнување за дополнителна удобност-затоа лесно се движат со вас! Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на истегнување. Машки и големи машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент