0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фармерки за столар на столар на машката со машка нога

Фармерки за столар на столар на машката со машка нога

DEN 303.68
Достапно за нарачка

Достапност

Фармерките за столар на столар на Вранглер се направени за вреден човек, на или надвор од работата. Тие се карактеризираат со трајна конструкција на памук и засилување на занитките, како и бројни џебови за складирање. Стандардниот дизајн на столар, вклучително и јамка на чекан и разноврсен стил, ги прават овие фармерки суштински додаток на секоја гардероба. Од 1947 година, Wrangler го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Вранглер е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Облечете се случајно во фармерките на столар на столар на мажите Вранглелер. Тие се дизајнирани со мешавина од памук и полиестер за мек, абсорбента материјал. Тие имаат две џебови во предниот дел и четири во задниот дел, како и јамка на чекан, кои се корисни за носење алатки и лични работи. Тие исто така вклучуваат лабаво седиште и бутовите со пораст на природниот половината. Фармерките со директно нозе на Вранглер можат да се носат на секоја работа што бара физички труд, од градежништво, до домаќинство, до градинарство. Можете да ги носите додека работите на DIY проект во слободно време. Тие се лесни за миење и грижа, и доаѓаат во нијанси на сина и кафеава боја. Тие се 20 проценти посилни од претходните панталони на Вранглер. Работете или опуштете се во удобност додека ги носите овие меки, фармерки со права нога. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Модел со носење големина 29 x 30 висок пораст. Приближно. inseam : 30 ". zip-fly со затворање на копчињата. Три предни џебови; два задни џебови; една јамка на чекан; две џебови за комунални услуги. Завртки за забивање. Изгледајте добро и чувствувајте се добро на или исклучете ја работата во овие меки и издржливи фармерки од столар од Вранглер . Доаѓа со 1-годишна гаранција. 68% памук/32% полиестер. Машината што се мие. Увезено.

За производот

Избор на клиент