0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Легендарниот чизма на легендарот за мажи на Ли

Легендарниот чизма на легендарот за мажи на Ли

DEN 392.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте им на вашите секојдневни фармерки освежување со легендарниот bootан Jeanан. Овој Jeanан има стил што го сакате, премиум ткаенина и армирани џебови, плус детали како иконски Ли Легендарниот хардвер и закрпи. Спарете го ова со омилената јакна Ли и тексас за совршен изглед од ден на ноќ. Редовно вклопување. Нога за подигање. 5 џебови. Легендарни детали за Ли - копче за лого на лого, џебови за грб, зашивање на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетено плетено етикета на ли, етикетата на Ли, лого на лого, кожна лепенка со лого на „Твич“ Ли. Префериран памук. 99% памук, 1% спандекс. Стил #112339188.

За производот

Избор на клиент