0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ѓердан од машка кубански ланец со позлатена од родиум Стерлинг, 20, 20

Ѓердан од машка кубански ланец со позлатена од родиум Стерлинг, 20, 20

DEN 1279.84
Достапно за нарачка

Достапност

Pori Jewelers создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во вашата колекција. Ова елегантно и убаво цврсто сребро парче накит 925 е направено во Италија. Pori Jewelers Rhodium-позлатен сребрен сребро 3,4 mm Мајами кубански ланец за машки ѓердан.

За производот

Избор на клиент