0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Serta Совршен сон на Sleeper Splendid Slumble

Serta Совршен сон на Sleeper Splendid Slumble

DEN 6384.00
Достапно за нарачка

Достапност

Барате супериорна удобност и убедување? Не гледај повеќе. Serta Perfect Sleeper Splendid Splumble 12 "Среден гел меморија за пена душек-во-кутија душек испорачува ладна, удобност што ја олеснува притисокот и лулка, десно од влезната врата. ™ Гел меморија пена, Кредлгел ™ пена и кул пина за меморија за гел Twist® за да ви го дадат она за што сонувавте .. Како се испраќа душекот во мојата куќа?. Удобноста што ја очекувате од Serta® е погодно спакувана во кутија и испратена до вашата врата - само распакувајте, отпакувајте и одморете се на вашиот нов душек за одличен ноќен сон .. Серта секогаш удобна. Како пионер во иновацијата за спиење повеќе дизајниран да обезбеди супериорна удобност на која може да му верувате ноќта по ноќта. Душекот Серта беше дизајниран со вас во умот. Серта душеците се подложени на строги перформанси и тестирање на издржливост за да се осигурате дека вашиот е исто толку удобен во 1000 -тата ноќ како што беше првата вечер. Да се ​​земе Тоа е еден чекор подалеку, Серта исто така тестира индивидуални компоненти, давајќи ви квалитет и издржливост на Serta до последниот бод. Купете паметни и спијте удобно .. Завршете го набавката на душекот со пакетот за душеци SERTA! Кул пената за гел за пресврт се врти директно во дишење пена дизајнирана за промовирање на проток на воздух и дисипација на топлина. Ексклузивната меморија за меморија на гел на Сета Хекклоуд може да се пофали со уникатни геометриски испади за да се испорача ладно, олеснување на притисокот за ох-толку реализирање на спиењето. 825 Систем за индивидуално завиткани калеми обезбедуваат контурирање, лулка поддршка од работ до раб, минимизирајќи го влијанието на движењата на партнерот. Конзистентна поддршка на работ до работ е обезбедено од нашето јадро за поддршка на пена. . Лесно поставено- само распакувајте, разредете и одвојте ги!. 10 -годишна ограничена гаранција, за да можете да останете безгрижни бесплатно!. Ние користиме само пена што е овластена сертифицирана. Гордо се собраа 100% САД. Компатибилен со повеќето рамки, платформи и прилагодливи основи. Димензии на близнаци : 74,5 "L x 40" W x 12 ". Twin XL димензии : 79,5" L x 38 "W x 12". Целосни димензии : 74,5 "L x 53" W x 12 ". Димензии на кралицата : 79,5" L x 60 "W x 12". Димензии на кралот : 79,5 "L x 76" W x 12 ". Калифорнија Кинг Димензии : 83,5" L x 72 "W x 12".

За производот

Избор на клиент