0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Благородна куќа Клајн канал за шиење на ткаенината, Teal, Teal

Благородна куќа Клајн канал за шиење на ткаенината, Teal, Teal

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте ги сите потреби на вашата дневна соба со седење што ги проверува и удобноста и стилот. Овој зачудувачки loveубови од Нобл Хаус е идеален додаток на секој внатрешен простор со својот класичен дизајн и елегантни елементи како што се убаво свртени нозе и грациозни раце за движење. Зашивање на канали : Шиењето на каналот во потпирачот за грб нуди дополнителен допир на софистицираност што обезбедува непречен дизајн. Моделот на директно бод додава малку текстура без да жртвува никаква утеха. Акцентите на глава : Ова сака да го заштеди никаков трошок кога станува збор за неговите детали за завршна обработка. Стручно стилизирано, ова парче има вкусни акценти на ноктите што граничат со потпирачите за рака. Секоја нокти е индивидуално аплицирана за убав, рачно изработен допир. Неговото убаво жито добро ги зазема дамките, давајќи му на ова парче прекрасна завршница. Димензии : Ова lovesубов е 61,75 ”W x 32,75” d x 28,25 ”H. Вклучува : Еден (1) lovesубов. Повеќе опции за материјали. Состав на кадифена ткаенина : 100% полиестер. Материјал за нозе : дрво од бреза. Боја на ткаенина : Teal. Опции за завршување на повеќе нозе. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии на седиштето : 22,25 инчи длабоко x 45,00 инчи широк x 18,50 инчи високи. Висина на раката : 26,50 инчи.

За производот

Избор на клиент