0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ворен заоблен шлаканица дрвена глава со USB пристаништа, полни, бели

Ворен заоблен шлаканица дрвена глава со USB пристаништа, полни, бели

DEN 8159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Трансформирајте ја вашата спална соба со софистициран шарм на Ворен Слајт Дрво глава. Дизајнирано со елегантен, заоблен раб, нејзината убавина е акцентирана од цврстото дрво и фурнир од кое е направено, осигурувајќи се дека станува во центарот на вашиот простор. Надвор од нејзината естетска привлечност, Ворен може да се пофали со практичност. Прецизно е направено да се вклопи без напор со поголемиот дел од металните рамки за кревети дизајнирани да се користат со душеци и темели. Покрај тоа, нејзината вградена станица за полнење гарантира дека вашите уреди се напојуваат, како одраз на подмладување што ќе го почувствувате по мирен ноќен сон. Доживејте ја мешавината на елеганција и функционалност со Headboard Warren. Подигнете ја вашата спална соба денес! АФИ Ворен заоблен шлаканица со дрвени плочи со прицврстувачки USB полнач. Дизајн инспириран од минималистичка мисија : Цврсто, цврсто градење на дрво се одликува со едноставен, дизајн инспириран од мисијата што ќе ја надополни секоја просторија. Објавена хоризонтална табла за слт : Се одликува со цврста градба на тврдо дрво со нетоксична завршница за трајна издржливост. Станица за полнење : Вклучува Surface Mount Turbo Charger, 6-метарски кабел, наведен ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Собрани димензии : 1 "L x 53,5" W x 41.38 "H. Бродови во 1 кутија - Брза и лесно поставување. Изработена за компатибилност со поголемиот дел од металните рамки за кревети кои опфаќаат душек и фондација.

За производот

Избор на клиент